2 600 HUF
10
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, a gerincen kis szakadással, rengeteg érdekes fotóval, jó állapotban