800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Prém József: Vándormadár színmű három felvonásban. A Kolozsvári Nemzeti Színház pályázatán a Bölöny díjat nyerte, Bp., 1899, Vass József könyvkereskedése, aranyozott gerincű egészvászon kötés, szép állapotban