90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és ujszövetségi történelme rendszeres előadásban. I.-II. kötet Lipcse - Bp. - Bécs. 1897-1902. Herzig. 268 l. 44 t.; 270 l. 15 t. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép példány, eredeti, kiadói papír védőtokban