1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Messiás I-X. ének. Klopstock után Tárkányi. Pest, 1872, Szent-István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban