12439.
172. Closed Online auction
Books: Travelling, cities 2
2 000 HUF
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja az északi jégvilágba. 41 képmelléklettel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben. Szép állapotban