2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Velhagen und Klasings Monatshefte. Jahrgang 1901/1902 Bd. I. Bielefeld - Leipzig, Verlag vonVelhagen u. Klasing. Művészeti havilap egybekötött számai szecessziós díszítéssel, és fekete-fehér és színes reprodukciókkal, kissé kopottas félvászon kötésben, jó állapotban /
Reproductions partly in color, half-linen binding, good condition