Jewellery

Number of items: 34

19000.

1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható /
Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr

140 000 HUF
362,69
400,00

Ezüst talpas, kobalt kék, kristály kehely, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:9 cm
19001.

9 000 HUF
23,32
25,71

Ezüst talpas, kobalt kék, kristály kehely, peremén apró csorbával, "Postás S.E. 1947" felirattal, jelzett, m:20 cm, d:9 cm
19002.

7 000 HUF
18,13
20,00

cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel / Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr
19003.

cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel /
Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr

30 000 HUF
77,72
85,71

cca 1966-1999 Egy pár ezüst (Ag) hamutál 835-ös magyarországi tisztaságjelzéssel, mesterjellel ellátva /  A pair of silver ashtrays with 835 fineness Hungarian assay mark d: 11cm, 52,7gr + 55,1gr
19004.

cca 1966-1999 Egy pár ezüst (Ag) hamutál 835-ös magyarországi tisztaságjelzéssel, mesterjellel ellátva /
A pair of silver ashtrays with 835 fineness Hungarian assay mark d: 11cm, 52,7gr + 55,1gr

20 000 HUF
51,81
57,14

Napernyős hölgy a galambbal, színezett ezüst kép, jelzett (ezüstjel), szép üvegezett keretben
19005.

3 000 HUF
7,77
8,57
11

Női bross/medál 14 K arany, sima foglalású óvális cameával díszített, 1930 körül, jelzés nélkül, súly 3,5 gr, átmérő: 2,2 cm
19006.

15 000 HUF
38,86
42,86

Lápisz lazuli nyaklánc és medál ezüst (Ag) szerelékkel /  Lapis lazuli necklace and medallion with silver accessories, 44cm
19007.

Lápisz lazuli nyaklánc és medál ezüst (Ag) szerelékkel /
Lapis lazuli necklace and medallion with silver accessories, 44cm

5 000 HUF
12,95
14,29
15

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /  Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
19008.

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /
Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.

280 000 HUF
725,39
800,00

Art-deco ezüst cigarettatartó, jelzett, belül "Fiume, agosto 1934" felirattal, 7×6 cm s:53 gr
19009.

8 000 HUF
20,73
22,86

19010.

1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) /
Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr

19 000 HUF
49,22
54,29

17 cm-es, aranyozott ezüst karóralánc  / Gold plated silver watch chain (0,830) 32,7 g
19011.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF