19031. 172. Closed Online auction Jewellery
10 000 HUF
0 HUF
Ezüst 5 db mokkáskanál, 800-as finomságú, 66 g, 11,5 cm, jelzett: Magyar 1937-1965 között használt fémjel, többféle mesterjegy /Silver coffee spoon
Photo of the item taken by : Sys