1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható / Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr
cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel / Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr
cca 1966-1999 Egy pár ezüst (Ag) hamutál 835-ös magyarországi tisztaságjelzéssel, mesterjellel ellátva / A pair of silver ashtrays with 835 fineness Hungarian assay mark d: 11cm, 52,7gr + 55,1gr
Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. / Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) / Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr