10 000 HUF
1895 Erdély. Turistasági, fürdőügyi és néprajzi folyóirat. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület értesítője. Szerkesztette Radnóti Dezső – Veress Endre. teljes évfolyam. Kolozsvár, 1895. Gombos és Sztupjár ny. – Közművelődés Rt. ny.) Szövegközti képekkel és rajzokkal. Aranyozott gerincű, enyhén sérült korabeli vászonkötésben.