2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. II. kiadás térképpel! Jó állapotban