7 000 HUF
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A FÅ‘városi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, FÅ‘v. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (szÃnes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben kopott sarokkal nejlon védÅ‘borÃtással