4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm