10018. 181. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Boros Péter (1953-): Fekvő akt, pasztell, papír-farost, jelzett, újszerű üvegezett keretben, 65×80 cm
Photo of the item taken by : Sys