10067. 181. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF 46,63 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Járási Ildikó (1953-): Királynő, tűzzománc (ezüst,fekete) 30×15 cm, jelzett, keretben.
Photo of the item taken by : Sys