10074. 181. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Koleszár György: Cigány asszony jósol a mennyecskéknek. Olaj, vászon, több helyen kisebb szakadás, jelzett, antik hibás nagy méretű keretben 88×116 cm
Photo of the item taken by : Sys