10150. 181. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm
Photo of the item taken by : Sys