Hungarian commemorative medals

Number of items: 130

1860. "Széchenyi István 1860. Április 8án" fém emlékérem (29mm) szign: SEIDAN T:2-
30481.

1 000 HUF
2,59
2,86

1870. Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által 1870. Június 9. / Alkotmány és Törvény" ezüstözött emlékérem (35mm) szignó: KLASSOHN T:2 ph.
30482.

2 000 HUF
5,18
5,71

Arad 1874. Történelmi Ag emlékérem az aradi vértanúk kivégzésének 25. évi gyászemlékére (12.05g/40mm) T:3 Hungary 1874. Historical Ag commemorative medal of the exepcution of the martyrs of Arad (12.05g/40mm) C:F Horsky: 5992.
30483.

Arad 1874. Történelmi Ag emlékérem az aradi vértanúk kivégzésének 25. évi gyászemlékére (12.05g/40mm) T:3
Hungary 1874. Historical Ag commemorative medal of the exepcution of the martyrs of Arad (12.05g/40mm) C:F
Horsky: 5992.

12 000 HUF
31,09
34,29

1876. "Az Első Országos Ipar Termény és Állat kiállítás Szegeden" Al emlékérem (34mm) T:2 k.
30484.

1 200 HUF
3,11
3,43

1879. "Gróf Zichy Jenő A Kiállítás Védnöke / Emlék Érem Székesfehérvári 1879 Évi Orsz Kiállítás" aranyozott Br emlékérem (32mm) szignó: K.S. T:2-
30485.

2 000 HUF
5,18
5,71

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten 1881 / Koburg Herczegné az Orsz. Nőiparkiállítás Védnöke" Br emlékérem (36mm) készítő: KNOPP J. ÉS STEINER T:2 ph.
30486.

4 000 HUF
10,36
11,43

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten / Koburg Herczegné az Orsz. Nőiparkiállítás Védnöke" cink emlékérem (36mm) T:exP
30487.

2 600 HUF
6,74
7,43

1885. "Budapesti Országos Általános Kiállítás Emlék" ezüstözött cink emlékmedál (30mm) T:2,2-
30488.

1 000 HUF
2,59
2,86

1898. 1848-1898. "Szabadságharcunk Dicső Emlékére" aranyozott Br emlékérem T:1-
30489.

1 600 HUF
4,15
4,57

Knopp és Steiner Budapesten 1885. "Rudolf Trónörökös a kiállítás védnöke / Az 1885-iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" Br emlékérem (30mm) T:2- ph.
30490.

2 000 HUF
5,18
5,71

~1890. "Kassa-Rodostó / II. Rákóczi Ferenc" kis Br emlékmedál T:2- fülhiány
30491.

800 HUF
2,07
2,29

~1890. "Kassa-Rodostó / II. Rákóczi Ferenc" kis Br emlékmedál T:2
30492.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF