Military

Number of items: 47

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. zománcozott propaganda jelvény a Központi Hatalmak zászlóival T:2- (kis zománchiány) Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. Propaganda badge with the flags of the Central Powers (Austro-Hungary, Germany, Turkey) C:VF(enamel error)
31023.

2 000 HUF
5,18
5,71
1915. Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel női csokorszalagon eredeti fehér színű díszdobozában, hozzá adományozó oklevél Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, emellett az eredeti postai karton, melyben az oklevelet ajánlva küldték T:1 Hungary 1915. Red-Cross Bronze Medal with military ornament on women's ribbon; in original white case along with awarding warrant that is facsimile signed by duke Franz Salvator C:Unc
31024.

48 000 HUF
124,35
137,14
1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadiékítménnyel női csokorszalagon eredeti díszdobozában, hozzá adományozó oklevél Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:1 Hungary 1915. Red-Cross Silver Medal with military ornament on women's ribbon; in original case along with awarding warrant that is facsimile signed by duke Franz Salvator C:Unc
31025.

48 000 HUF
124,35
137,14
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
31026.

2 800 HUF
7,25
8,00
1916. "Károly Csapatkereszt" mellszalaggal és szalagsávval! T:2- 1916. "Karl Troop Cross" with ribbon and thin ribbon C:VF
31027.

2 000 HUF
5,18
5,71
1916. "Károly Csapatkereszt" mellszalag nélkül T:2- 1916. "Karl Troop Cross" without ribbon C:VF
31028.

1 200 HUF
3,11
3,43
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztály "Fortitudini / IV. Károly" mellszalag nélkül Szign.: Kautsch (40mm) T:2 Hungary 1917. Silver Medal for Bravery I class, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF
31029.

6 000 HUF
15,54
17,14
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztály "Fortitudini / IV. Károly" mellszalaggal és szalagsávval! Szign.: Kautsch (40mm) T:2 Hungary 1917. Silver Medal for Bravery I class, on wartime ribbon with thin ribbon Sign.: Kautsch C:XF
31030.

4 400 HUF
11,40
12,57
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalag nélkül Szign.: Kautsch (30mm) T:2 Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF
31031.

2 800 HUF
7,25
8,00
~1921. "Vitézi Rend jelvény" hátlapi pánthiánnyal, miniatűrrel! T:1-
31032.

32 000 HUF
82,90
91,43
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Budapest M.Kir. Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság /Szent György" ezüstözött bronz díjérem (50mm) T:2,2- k.
31033.

1 800 HUF
4,66
5,14
~1940. 3db szalagsáv: Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon kardokkal kitüntetés 2db szalagsávja,egyik miniatűrrel, másikról hiányzik + Tűzkereszt I. fokozata kitüntetés szalagsávja miniatűrrel T:2
31034.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF