Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. zománcozott propaganda jelvény a Központi Hatalmak zászlóival T:2- (kis zománchiány)
Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. Propaganda badge with the flags of the Central Powers (Austro-Hungary, Germany, Turkey) C:VF(enamel error)
1915. Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel női csokorszalagon eredeti fehér színű díszdobozában, hozzá adományozó oklevél Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, emellett az eredeti postai karton, melyben az oklevelet ajánlva küldték T:1
Hungary 1915. Red-Cross Bronze Medal with military ornament on women's ribbon; in original white case along with awarding warrant that is facsimile signed by duke Franz Salvator C:Unc
1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadiékítménnyel női csokorszalagon eredeti díszdobozában, hozzá adományozó oklevél Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:1
Hungary 1915. Red-Cross Silver Medal with military ornament on women's ribbon; in original case along with awarding warrant that is facsimile signed by duke Franz Salvator C:Unc
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztály "Fortitudini / IV. Károly" mellszalag nélkül Szign.: Kautsch (40mm) T:2
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery I class, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztály "Fortitudini / IV. Károly" mellszalaggal és szalagsávval! Szign.: Kautsch (40mm) T:2
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery I class, on wartime ribbon with thin ribbon Sign.: Kautsch C:XF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalag nélkül Szign.: Kautsch (30mm) T:2
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Budapest M.Kir. Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság /Szent György" ezüstözött bronz díjérem (50mm) T:2,2- k.