Vegyes kitüntetés tétel, közte Munkásőr kit. szalagsávval miniatűrrel dísztokban + Szolgálati Érdemérem 10 év után + Élenjáró Katona osztályos jelvény + Kiváló Dolgozó dísztokban + Bányász Szolgálati Érdemérem bronz (sérült) T:vegyes
Amerikai Egyesült Államok 1953- "Honvédelmi Szolgálati Érdemérem" kitüntetés szalagsávval T:2
USA 1953- "National Defense Service Medal" decoration with thin ribbon C:XF
Német Államok / Poroszország 1888-1918. "Harcos Érdemérem" kitüntetés mellszalaggal és szalagsávval T:2
German States / Prussia 1888-1918. "Warrior Merit Medal / KRIEGER VERDIENST" on ribbon with thin ribbon C:XF
Német Államok / Poroszország ~1900. Érdemkereszt csokorszalagon "MIT GOTT FÜR KAISER U. REICH / FÜR KÖNIG UND VATERLAND" aranyozott Br kitüntetés T:2
German states / Prussia ~1900. Honour Cross on bow ribbon ""MIT GOTT FÜR KAISER U. REICH / FÜR KÖNIG UND VATERLAND" gilt bronze decoration C:XF
Német Államok / Szászország 1913. "Tiszthelyettesi Szolgálati Érdemérem III. osztálya" fém kitüntetés 9 évnyi szolgálat után mellszalag nélkül T:2
German States / Saxony 1913. Long Service Silver Medal for Non-Commissioned Officers III class for 9 years' service, metal decoration without ribbon C:XF
Német Birodalom ~I.V.H. "Ich hatt einen Kameraden - Am Schmuck der Ruhestätten unserer Tapferen half wer dieses Eisenzeichen nahm" első világháborús vas emlékérem szign.Hosaeus T:2
Germany First World War iron medal by Hermann Hosaeus C:XF
Német Birodalom 1916. "In eiserner Zeit-Gold gab ich zur Wehr Eisen nahm ich zur Ehr" első világháborús vas emlékérem szign.Hosaeus, azoknak T:2-
Germany 1916. Patriot’s Brooch "In eiserner Zeit" by Hermann Hosaeus C:XF
Pakisztán 1947- "Függetlenségi Medál az orvosi hadtest részére" fém kitüntetés mellszalag nélkül, cserélt füllel T:2-
Pakistan (Tamgha, A.H. 1366) 1947- Pakistan Independence Medal of Army Medical Corps decoration without ribbon, with changed ear C:VF
Perzsia 1820-1925. "Birodalmi Oroszlán és Nap Rend" zománcozott kitüntetés parancsnoki nyakszalagon T:2
Persia (Iran) 1820-1925. "Imperial Order of Lion and Sun" enamelled decoration on Commander neck ribbon C:XF