12102. 182. Closed Online auction Books: History
6 000 HUF
0 HUF
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, A szerző. 1/50 számozott példány, a szerző aláírásával (!), aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
Photo of the item taken by : Sys