Books: History

Number of items: 38

Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.
12110.

1 600 HUF
4,15
4,57
12111.

1 000 HUF
2,59
2,86
12112.

2 000 HUF
5,18
5,71
12113.

50 000 HUF
129,53
142,86
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal, hibátlan karton tékában, hibátlan állapotban
12114.

16 000 HUF
41,45
45,71
12115.

16 000 HUF
41,45
45,71
12116.

20 000 HUF
51,81
57,14
12117.

28 000 HUF
72,54
80,00
Ludwig Schubert-Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai, Bp., 1992, Helikon Kiadó, kiadói keménykötésben, védőborítóval, új állapotban
12118.

3 000 HUF
7,77
8,57
Havasi Tamás, Herceg János, Kerek György: A rádió ostroma. Budapest 1957. Kossuth Könyvkiadó.
12119.

1 000 HUF
2,59
2,86
Horváth Béla: Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye I.-III. Bp., 1944. Stádium. Egyik kötet kissá sérült
12120.

2 000 HUF
5,18
5,71
A. Kiss: Avar cemeteries in County Baranya. Bp., 1977. Akadémiai.
12121.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF