Books: History

Number of items: 38

Rézler Gyula: A paraszt Szovjet-Oroszországban. (Nemzeti könyvtár). Bp., 1940. 32p.
12122.

1 000 HUF
2,59
2,86
1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált
12123.

800 HUF
2,07
2,29
1976 és 1978 Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából. Helikoni tájakon. Dedikált
12124.

1 000 HUF
2,59
2,86
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben II. MNM tájékoztatási hivatala. É.n.
12125.

1 000 HUF
2,59
2,86
12126.

8 000 HUF
20,73
22,86
18 db helytörténeti könyv tétel: 10 db erdélyi helytörténeti kiadvány. Szentendre utcanevei. Szombathely utcanevei és utcanévváltozásai. Tapolcai füzetek. Magyarország Földrajzinév-Tára. (Somogy, Komárom, Veszprém, Hajdu-Bihar)
12127.

1 200 HUF
3,11
3,43
12128.

12 000 HUF
31,09
34,29
Thomas Carlyle: A franczia forradalom története II-III. Ford. Baráth Ferencz. (Világkönyvtár) Bp., 1913, Révai. Kiadói, festett egészvászon sorozatkötésben
12129.

1 000 HUF
2,59
2,86
Marx Károly: A polgárháború Franciaországban. Bp., 1918 Népszava 96p.
12130.

1 000 HUF
2,59
2,86
Magyarországi Szociáldemokrata Párt 1925 december 25, 26, és 27. napján Budapesten megtartott XIII. pártgyűlésének jegyzőkönyve... Bp., 1926 Népszava. 292.
12131.

1 200 HUF
3,11
3,43
12132.

1 600 HUF
4,15
4,57
Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
12133.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF