Number of items: 71

12254.

120 000 HUF
310,88
342,86
A Király Könyve. Lipcse - Budapest - Bécs, 1899, Herzig. XXIV, (ebből 1 lith. díszcímlap, 1 lith. műmell.; Koloman Moser) 322p. 35 t. (heliogr., feliratozott hártyapapírral, Ferenc József monogramjának szárazbélyegzésével) + 6 feliratozott hártyapapír (ebből 1 kétlapos). A díszmunkát Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrálták. Kiadói, bordázott gerincű egészbőr díszkötésben, a festett, aranyozott kötéstáblán babérkoszorú övezte domborított, tűzzománccal, ékkővel díszített magyar koronával, Ferencz József tűzzománc monogramjával, díszcsattal, körül sodrott fém kerettel; hátsó tábláján sárgaréz könyvvédő rózsákkal, körül aranymetszéssel. A csatok lejárnak, egyébként jó állapotban.
12255.

150 000 HUF
388,60
428,57
12256.

20 000 HUF
51,81
57,14
12257.

12 000 HUF
31,09
34,29
Várnai Zseni: Ím itt az írás. Altay Margitnak dedikálva. Bp., 1928 Világosság. Félvászon védőborítóban
12258.

3 400 HUF
8,81
9,71
Dalmady Győző: Hazafias költemények 1856-1894. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (néhány tollas bejegyzéssel)
12259.

800 HUF
2,07
2,29
12260.

4 000 HUF
10,36
11,43
Joanne Petro: In Leben todte in Todt Lebhasstige das ist noch jetzt... oder Lob und Ehren-Rede von dem Strossen und Wunderheiligen Joanne von Nepomuk... Wien, 1730. 16p.
12261.

4 000 HUF
10,36
11,43
Orbán Dezső: Sióparti nyárfás. Budapest É.n. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.
12262.

1 000 HUF
2,59
2,86
Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Papírkötésben, fűzve, viseltes állapotban
12263.

1 400 HUF
3,63
4,00
Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takács Gyuláról. Kaposvár 1986.
12264.

800 HUF
2,07
2,29
A Szent István Társulat tagjainak névsora 1898-ban 82p.
12265.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF