12259. 182. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Dalmady Győző: Hazafias költemények 1856-1894. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (néhány tollas bejegyzéssel)
Photo of the item taken by : Sys