24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes dÃszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és dÃszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban