2 000 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., [1902], Lampel Róbert. Kiadói, festett, szecessziós, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, a gerinc sérült