Number of items: 71

12278.

40 000 HUF
103,63
114,29
12279.

30 000 HUF
77,72
85,71
12280.

13 000 HUF
33,68
37,14
12281.

30 000 HUF
77,72
85,71
12282.

16 000 HUF
41,45
45,71
12283.

24 000 HUF
62,18
68,57
12284.

16 000 HUF
41,45
45,71
Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /  Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363
12285.

2 000 HUF
5,18
5,71
Petőfi-Album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky. Néhány szakadás a könyvben.
12286.

3 000 HUF
7,77
8,57
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Budapest 1960. Magyar Helikon.
12287.

1 000 HUF
2,59
2,86
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., [1902], Lampel Róbert. Kiadói, festett, szecessziós, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, a gerinc sérült
12288.

2 000 HUF
5,18
5,71
3db háború előtti kiadvány: Ignotus és Szombati-Szabó István verseskötete; valamint Jacot-Collier: Marconi
12289.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF