Books: Religion

Number of items: 23

1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p.
12169.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nagy Béni: A mariánus ferencesek II. József korában. Bp., 1905 Stephaneum. 45p.
12170.

1 000 HUF
2,59
2,86

Eszterle József Péter: Mikor jöttek a ferencesek Magyarországba és hol épült első kolostoruk. Esztergom, Buzárovits Gusztáv 48p.
12171.

2 000 HUF
5,18
5,71

Harminczadik évi tudósítvány a legfölségesebb oltáriszentség folytonos imádására és a szegény templomok felszerelésére Pesten alakult ... anyatársulatról. Bp., 1889 Hunyadi. 47p.
12172.

1 000 HUF
2,59
2,86

12173.

1 000 HUF
2,59
2,86

J.S. Albach Heilige Anklange. Német imakönyv. Frankli É.n. Kisebb szakadások.
12174.

1 200 HUF
3,11
3,43

Várta. H.n., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyve. Bibliofil, sorszámozott (1544) kiadvány, félvászon kötésben, illusztrált
12175.

1 200 HUF
3,11
3,43

Martin von Cochem: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder: sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Bp., [1907], Steinbrener Ker. János. Félvászon kötésben, az első kötéstábla faragott csontberakással, lito szentképekkel, és aranyozott bronzberakásokkal gazdagon díszített, körben aranyozott bronz kerettel, csatokkal, kissé kopottas állapotú, a hátsó kötéstábla sérült /  Half linen binding, front cover richly decorated, back cover damaged, alltogether somewhat worn condition
12176.

Martin von Cochem: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder: sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Bp., [1907], Steinbrener Ker. János. Félvászon kötésben, az első kötéstábla faragott csontberakással, lito szentképekkel, és aranyozott bronzberakásokkal gazdagon díszített, körben aranyozott bronz kerettel, csatokkal, kissé kopottas állapot...

4 000 HUF
10,36
11,43

12177.

Johannes Chrysostomos (Aranyszájú Szent János): Predigten und kleine Schriften I-II. Aus dem Griechischen übersetzt. Mit Abhandlungen und Anmerkungen begleitet. Mit einer Vorrede Herrn D. Romanus Teller... Hrsg. M. Johann Andreas Cramer. Leipzig, 1748, Johann Gottfried Dyck, 662p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, rézmetszetű címlapképpel, színes élmetszéssel, jó állapotban (az előzéklapon ex ...

40 000 HUF
103,63
114,29

Georg Seybold: Officina scholastica. + Pars altera  Officina virtutum 720p. + 165p. + 136p. 1670-1672 Nürnberg. Korabeli fatáblás pergamenkötésben / in old pergamin binding
12178.

10 000 HUF
25,91
28,57

Melchior Gottlieb Minor: Stimmen der Ewigkeit: Wie solche in verschiedenen Predigten über besondere Sprüche der H. Schrift unter göttlichem Segen vorgetragen worden I.-II. Breslau 1754. Johan Jakob Korn 428p.+436p + Register
12179.

Melchior Gottlieb Minor: Stimmen der Ewigkeit:
Wie solche in verschiedenen Predigten über besondere Sprüche der H. Schrift unter göttlichem Segen vorgetragen worden I.-II. Breslau 1754. Johan Jakob Korn 428p.+436p + Register

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF