3 000 HUF
Technikai lexikon I-II. Szerk. Dr. Lósy-Schmidt Ede - Dr. Barát Béla. 1800 szövegközti és 180 egészoldalas illusztrációval. Bp., 1928, Győző Andor Kiadása. Dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban, bár a lapok hullámosak.