Books: Science

Number of items: 27

Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai, II. köt. Szerk. Alexander Bernát - Lenhossék Mihály. 470 szövegképpel és 39 műmelléklettel .Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (kötés kissé kopottas, gerincen kis szakadás)
12212.

2 600 HUF
6,74
7,43
Technikai lexikon I-II. Szerk. Dr. Lósy-Schmidt Ede - Dr. Barát Béla. 1800 szövegközti és 180 egészoldalas illusztrációval. Bp., 1928, Győző Andor Kiadása. Dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban, bár a lapok hullámosak.
12213.

3 000 HUF
7,77
8,57
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. kötet Bp; 1882. Franklin 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
12214.

10 000 HUF
25,91
28,57
Gregory K.W. és Raven C.H.: Gorillák nyomában. Budapest 1940. Félvászon kötésben, jó állapotban
12215.

2 000 HUF
5,18
5,71
Primenko: Lökhajtásos motorok. Moszkva 1947. Népszava.
12216.

1 200 HUF
3,11
3,43
1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
12217.

1 200 HUF
3,11
3,43
12218.

1 000 HUF
2,59
2,86
12219.

1 000 HUF
2,59
2,86
Boccardo Jeromos (Gerolamo): A Föld és fokozatos meghódítása. Ford. Dunyov István. Pest, 1872, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, nagyrészt felvágatlan (kötés gerincen javítva)
12220.

2 400 HUF
6,22
6,86
3db horgászkönyv: Vízi zenebona; Horgászni szeretnék; Növényevő halak
12221.

1 000 HUF
2,59
2,86
Állatvédők Világszövetsége Magyarországi Osztálya: Az élveboncolásról 16p.
12222.

1 000 HUF
2,59
2,86
12223.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF