Number of items: 118

11165.

3 000 HUF
7,77
8,57
Zenélő kisfiúk. 2db, kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán figura, egyik sérült /  Boys playing music. Hand painted figures, 14cm
11166.

1 200 HUF
3,11
3,43
Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm / Hollohaza porcelain bonbonier
11167.

1 400 HUF
3,63
4,00
Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick
11168.

3 200 HUF
8,29
9,14
Hollóházi kislány a kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  m:15 cm / Hollohaza porcelain figure
11169.

1 400 HUF
3,63
4,00
Szász Endre által tervezett aranyozott, jelzett, hibátlan Hollóházi porcelán váza. Arcok sorozat / Faces designed by Endre Szasz Hollóháza chinaware vase 20 cm
11170.

5 000 HUF
12,95
14,29
Hollóházi korsó tétel, "Erzsébet hotel" felirattal, jelzettek, hibátlanok, összesen:3 db, m:15-17 cm / Hollohaza porcelain jug set
11171.

2 000 HUF
5,18
5,71
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán falitányér / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate 24 cm
11172.

4 000 HUF
10,36
11,43
Kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán sirály pár, hibátlan állapotban / Handpainted Hollóháza chinaware birds in flawless condition  (2)×16 cm
11173.

1 000 HUF
2,59
2,86
Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /  Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
11174.

2 400 HUF
6,22
6,86
Hollóházi, kottából éneklő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett  /Handpainted  chinaware singer figure 17 cm
11175.

2 800 HUF
7,25
8,00
Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 18cm
11176.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF