80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható / Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr