Jewellery

Number of items: 25

19012.

280 000 HUF
725,39
800,00
Aranyozott ezüst (Ag.) díszkanál, jelzett, nettó: 10,2 g, h:11 cm / Gold plated silver coffeespoon
19013.

3 000 HUF
7,77
8,57
1892-1942 2db ezüst (Ag) fűszeres kanálka 800-as tisztaságjelzéssel, a belga Wolfers Freres műhelyéből /  Silver salt spoons with 800 fineness hallmark from the Belgian Wolfers Freres, 11,4gr
19014.

6 000 HUF
15,54
17,14
Ezüst (Ag.) mokkáskanál, jelzett, nettó: 6,3 g, h: 11 cm, + fém fűszertartó üveg betét nélkül / Silver coffeespoon, and metal spice holder
19015.

3 000 HUF
7,77
8,57
Juhar leveles díszítésű ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó: 20 g, h:11 cm / Antique silver sugar tongs
19016.

3 000 HUF
7,77
8,57
10
Monogramos antik ezüst (Ag.) teáskanál, jelzett, mesterjeles (Goszmann György) nettó: 31 g, h:16 cm / Antique silver teaspoon
19017.

5 000 HUF
12,95
14,29
cca 1900 800-as tisztaságjelzéssel ellátott ezüst (Ag) fűszertartó pár kézzel készített, vastag falú, csiszolt, kék üvegbetéttel /  A pair of silver salts with original handmade blue glass containers, 6x4x3,5cm, br: 207,7gr
19018.

22 000 HUF
56,99
62,86
3db, jelzett, kis ezüst (Ag) tálca /  Silver saucers, d: 9cm, 117g
19019.

12 000 HUF
31,09
34,29
Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond
19020.

95 000 HUF
246,11
271,43
Négy darab ezüst (Ag) evőeszköz, gazdagon díszített, monogramos: tortalapát, húsos villa és kés, kanál, jelzettek (Dianás), bruttó:371 gr
19021.

30 000 HUF
77,72
85,71
19022.

80 000 HUF
207,25
228,57
cca 1850 13 latos (812/1000), poncolt ezüst (Ag) talpon álló kis fűszertartó, színtelen és kék-fehér réteges, csiszolt, aranyozott, fodros üvegtálkával (az üvegen, alul apró sérülés) /  Three layer, gold plated glass salt on 13 loth silver stand (minor fault on bottom of glass), 7,5cm, d: 9,5cm, br: 127,5gr
19023.

22 000 HUF
56,99
62,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF