Number of items: 255

10061.

10 000 HUF
25,91
28,57
Hornyánszky pecséttel: 3 db rajz különféle technikákkal, 14×10-27×17 cm
10062.

1 000 HUF
2,59
2,86
Horváth József: Ipari táj. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×30 cm
10063.

1 000 HUF
2,59
2,86
10064.

5 000 HUF
12,95
14,29
Horváth jelzéssel: Téli fények. Olaj, farost, szép keretben 40×50
10065.

6 000 HUF
15,54
17,14
Istókovits jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, üvegezett keretben 16×12 cm
10066.

1 000 HUF
2,59
2,86
Iván Szilárd (1912-1988): Játszó gyerekek. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 55×45 cm
10067.

5 000 HUF
12,95
14,29
Iványi Norbert (1953-2001): John Lennon a kereszten, tus, papír  jelzett, 1972-es kép!!! 16×25 cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után, a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket.
10068.

12 000 HUF
31,09
34,29
Iványi Norbert (1953-2001): Önarckép , olaj, papír, jelzett, 22×15cm Self-portrait, oil, paper, signed
10069.

22 000 HUF
56,99
62,86
1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
10070.

10 000 HUF
25,91
28,57
10071.

45 000 HUF
116,58
128,57
10072.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF