Photo

Number of items: 186

cca 1940 Horthy Miklós vitézeket avat a Margitszigeten, koronaőrökkel fotó kis sérülésekkel Szántó fotó / Admiral Horthy on Vitéz-awarding ceremony with officers and Crown-guards photo (small faults) 23x17 cm
11659.

10 000 HUF
25,91
28,57
1943 Vadas Jenőné Salgó Jolán (1910-1978): Parasztember fotója. Jelzett 17x22 cm
11660.

6 000 HUF
15,54
17,14
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Csángó pásztorfiú Gyimesfelsőlokon. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11661.

12 000 HUF
31,09
34,29
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Kisfaludy Sándor szobra síremléke. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11662.

8 000 HUF
20,73
22,86
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Gyilkos tó a Kis-Cohárdról nézve. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11663.

10 000 HUF
25,91
28,57
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11664.

10 000 HUF
25,91
28,57
1943 Járai Rudolf (1913-1993): Őszi erdőben. Hátoldalt pecséttel jelzett. (Apró saroktörés) 18x24 cm
11665.

8 000 HUF
20,73
22,86
cca 1880-1920 6db keményhátú folklór fotó különféle viseletekről, különféle méretben /  Vintage photos of folk costumes in various sizes
11666.

1 000 HUF
2,59
2,86
A Mi van a tojásban c. filmből erotikus fotó 14x21 cm
11667.

1 000 HUF
2,59
2,86
cca 1970 53 db felvétel Ruttkai Éva színésznőről
11668.

1 000 HUF
2,59
2,86
10
1945-1946 11 db fotó a II világháború pusztításáról Csörgeő Tibor, Angelo, Szöllősy Kálmán fotóin
11669.

1 000 HUF
2,59
2,86
14
cca 1880 A Tabán fotó kartonra kasírozva 18x28 cm
11670.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF