8 000 HUF
Gvadányi József, gróf: A világnak közönséges históriája. A mellyet magyar hazájához viseltető szeretettül ösztönöztetvén, és néhány jeles, és hiteles Authorokból ki-szedegetvén ugyan ezen Hazájának élő nyelvén bátorkodik nékie … bé-mutatni -- Magyar Lovas generális. VII. kötet. Pozsony, 1805. Wéber Simon Péter. 1 rézm. címkép 360p.; Korabeli, aranyozott, kissé sérült gerincű félbőr-kötésben, festett lapszélekkel