2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Mária Antonia levelezése. Az eredeti kéziratokból közzétette gróf Hunolstein. A harmadik kiadás után franciából fordította Beck Hugó. Pest, 1865, Emich Gusztáv sajátja. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben (kissé kopottas állapotú)