12263. 184. Closed Online auction Books: Hunting
2 400 HUF
0 HUF
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. 109 képpel. Bp., [1930], Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotú
Photo of the item taken by : tánczos_gábor