Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk. Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp. 1898. Révai. 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben Go...