4 600 HUF
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész.
Pest, 1791, Patzko Ferentz. 4 lev., 300 l., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben