Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Mezey János: Szűz Mária dícsérete azaz énekes és imádságos könyv a búcsújáró ker. kath. hívek számára. Kalocsa, 1865 Malatin és Holmeyer. 240p. Megviselt félbőr kötésben
Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
Szabó Aladár: Lelki harmat. Elmélkedések és imák az év minden napjára. Bp., [1894], Hornyánszky Viktor kiadása. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Reseta János: Egész esztendőbeli evangeliumok és azoknak magyarázattyaik Leonhard apát ur után.. Budán 1821. kir. Magyar Universitas betűivel. 336p. korabeli papírkötésben. néhány lap foltos
Bene Ferentz: A hitnek külömb-féle ágazatiról vetélkedő levelek, mellyekben foglaltatnak azok a fő indító okok, mellyek Felséges Hohenai Fridrik fejedelmet … reábírták, hogy a romai katolika anya-szent-egy-házzal egyesülne. És minek-utánna kétszer frantzia, és kétszer német nyelven ki-botsáttattak, magyar nyelvre fordittatnak. 3-4 rész. 331p. + 432p. Nagy-Szombatban, 1772–73. A Jézus t...
Cherubin Maria O'Dale: Historia Von dem Leben, Tugenden, Heiligkeit, Denck: vnd Wunderwurdigen Thaten de H. Vatters Philippi Benitii Serviten Ordens... Inssprugg 1671. Jacob Christoff Wagner 218p + 8p. Korabeli papírkötésben / In paper binding
Hübner Johann, Abraham Kriegel: Centum quatuor historiae sacrae, olim ab Johanne Huberno viro Celeberrimo e sacris literis collectae et germanico seremone conscriptae... Leipzig, 1748 Jacobi Otti. 400p. Viaszos félbőr kötésben / Half leather binding