12200.
184. Closed Online auction
Books: Science and thechnology
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. kötet Bp; 1882. Franklin 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban