8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)