Number of items: 291
627999
10036
184
Other collectibles
Cs. Pataj Mihály (1921-): Kertrészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×50 cm
12 000 HUF
664200
10037
184
Other collectibles
Dallos Hanna (1907-1944): Ex libris dr. Dallos József. Rézkarc, papír, 20x16,5cm
1 000 HUF
670455
10038
184
Other collectibles
Dalnoki jelzéssel: Táj libákkal. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm
10 000 HUF
670457
10039
184
Other collectibles
Dalnoki jelzéssel: Úton. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm (festék helyenként lekopott)
10 000 HUF
648584
10040
184
34000
Other collectibles
Diener Dénes (1889-1956): Kisfiú. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben 60×50 cm
34 000 HUF
667229
10041
184
Other collectibles
Dobi Lajos: Vörös-tenger. Zománcfesték, farost, 70x100cm
5 000 HUF
638841
10042
184
9500
Other collectibles
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 85×65 cm
9 500 HUF
611573
10043
184
50000
Other collectibles
50 000 HUF
655306
10044
184
Other collectibles
Emeritzy György: Gemenci erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben 69×59 cm
16 000 HUF
655303
10045
184
19000
Other collectibles
Emeritzy György: Őcsényi tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben 59×79 cm
19 000 HUF
626795
10046
184
Other collectibles
Endrész József (1928-) : Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, fa , hátul jelzett, néhány apró lepattanással, 39×26 cm
5 000 HUF
654333
10047
184
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m