Number of items: 291
664213
10060
184
Other collectibles
Frans Masereel (1889-1972): Ex libris Ant Rousseau. Fametszet, papír, dúcon jelzett ("FM"), 16,5x12cm
1 000 HUF
519015
10061
184
65000
Other collectibles
65 000 HUF
654317
10062
184
50000
Other collectibles
Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
50 000 HUF
664888
10063
184
Other collectibles
FT jelzéssel: A gésa. Selyemkép üvegezett keretben, 26x20cm
1 000 HUF
642826
10064
184
Other collectibles
Garai jelzéssel: Gallyakat vivő lány. Festett selyemkép, paszpartuban, apró foltokkal, 24×18 cm
2 600 HUF
545832
10065
184
Other collectibles
10 000 HUF
597678
10066
184
Other collectibles
Gál jelzéssel: Csendélet. Kréta, papír, 31×43 cm
669306
10067
184
30000
Other collectibles
30 000 HUF
597566
10068
184
Other collectibles
4 000 HUF
631206
10069
184
Other collectibles
Glatz jelzéssel: Korsós csendélet. Akvarell, papír, szakadás több helyen, üvegezett keretben 43×35 cm
4 000 HUF
639253
10070
184
Other collectibles
Gusztáv jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 27×22 cm
1 800 HUF
639034
10071
184
Other collectibles
Gyimesi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-farost, 47×60 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m