Cancelled
10178. 184. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Roberto Ferruzzi (1854-1934): Madonnina. Reprodukció, olaj, fa, (részben nyomdai technika) ízléses, szecessziós fakeretben, 22x19cm (kereten kis sérülés)