10193. 184. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Szalay Lajos (1909-1995): Mitológiai jelenet. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, hátoldalán férfi vázlat, 36×32 cm
Photo of the item taken by : Sys