80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
XIX. század. Jelzés nélkül: Fiatal nő akt portréja. Olaj, vászon kartonra kasírozva, nagyméretű, igényes, aranyozott fakeretben, 78x68cm (a kép és a keret is sérült)