Handzeichnungen von Hans Holbein dem jüngeren. In Auswahl hrsg. von Paul Ganz. Berlin, 1908, Julius Bard. Kiadói egészvászon kötésben, 49 beragasztott képtáblával / Linen binding, with illustrations
Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és a tábladíszítést Biró Mihály rajzolta. Budapest, ~1927. k.n. kissé megviselt állapotban, dombornyomott, festett, egészvászon kötésben.
Frida Schottmüller: Bronze Statuetten und Geräte. Mit 142 Abb. im Text. Zweite vermehrte Auflage. (Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler 12) Berlin, 1921, Richard Carl Schmidt. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált / Half-linen binding, illustrated
Szmrecsányi Miklós: Eger művészetéről. Tanulmányok és jegyzetek a hazai barokk történetéhez. Sajtó alá rendezte Kapossy János és Radisics Elemér. Bp., 1937, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a szerző arcképével, címlapon a korábbi tulajdonos aláírásával, illusztrált, szép állapotú
Curt Wesse: Grossmacht film. Das geschöpf von kunst und technik. Berlin, 1928, Deutsche Buch-Gemeinschaft G.M.B.H. Kiadói félbőr kötésben, fotókkal tarkítva / Linen binding, with photos
Anton Springer: Handbuch der Kunstgeschichte Bd. 3. Die Renaissance in Italien. 9. Aufl., bearbeitet von Adolf Philippi. 338 Abb. im Text u. 24 Farbendrucktafeln. Leipzig, 1912, E. A. Seemann. Kiadói, szecessziós, egészvászon kötésben, kisebb sérülésekkel, egy lap kiesett